RNC55J6192DSRSL
MFR.Part #
RNC55J6192DSRSL
JLCPCB Part #
C3427649
Description
-65℃~+175℃ 125mW 61.9kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors