RNC55J6121BPRE8
MFR.Part #
RNC55J6121BPRE8
JLCPCB Part #
C3502617
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.12kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors