RNC55J5760BSRE865
MFR.Part #
RNC55J5760BSRE865
JLCPCB Part #
C3470075
Description
-65℃~+175℃ 125mW 576Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors