RNC55J5623BPB14
MFR.Part #
RNC55J5623BPB14
JLCPCB Part #
C1470301
Description
-65℃~+175℃ 125mW 562kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors