RNC55J5562BSB14
MFR.Part #
RNC55J5562BSB14
JLCPCB Part #
C1454874
Description
-65℃~+175℃ 125mW 55.6kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors