RNC55J54R2BSRE5
MFR.Part #
RNC55J54R2BSRE5
JLCPCB Part #
C3462501
Description
-65℃~+175℃ 125mW 54.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors