RNC55J5493BPRE7
MFR.Part #
RNC55J5493BPRE7
JLCPCB Part #
C3490866
Description
-65℃~+175℃ 125mW 549kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors