RNC55J5363BSRE8
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55J5363BSRE8
JLCPCB Part #
C3528606
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 536kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors