RNC55J5170BSRSL
MFR.Part #
RNC55J5170BSRSL
JLCPCB Part #
C1820273
Description
-65℃~+175℃ 125mW 517Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors