RNC55J5112BRR36
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55J5112BRR36
JLCPCB Part #
C3557741
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors