RNC55J4872BSB1465
MFR.Part #
RNC55J4872BSB1465
JLCPCB Part #
C3407969
Description
-65℃~+175℃ 125mW 48.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors