RNC55J4871BSM23
MFR.Part #
RNC55J4871BSM23
JLCPCB Part #
C3550099
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.87kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors