RNC55J4702BRRE6
MFR.Part #
RNC55J4702BRRE6
JLCPCB Part #
C3473292
Description
-65℃~+175℃ 125mW 47kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors