RNC55J45R3DSBSL
MFR.Part #
RNC55J45R3DSBSL
JLCPCB Part #
C3479220
Description
-65℃~+175℃ 125mW 45.3Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors