RNC55J4422BSRE7
MFR.Part #
RNC55J4422BSRE7
JLCPCB Part #
C3566969
Description
-65℃~+175℃ 125mW 44.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors