RNC55J39R7BSRE7
MFR.Part #
RNC55J39R7BSRE7
JLCPCB Part #
C3577890
Description
-65℃~+175℃ 125mW 39.7Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors