RNC55J3962BSRE8
MFR.Part #
RNC55J3962BSRE8
JLCPCB Part #
C3515491
Description
-65℃~+175℃ 125mW 39.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors