RNC55J3831BRRSL
MFR.Part #
RNC55J3831BRRSL
JLCPCB Part #
C3385284
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.83kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors