RNC55J3830BSRE5
MFR.Part #
RNC55J3830BSRE5
JLCPCB Part #
C3365071
Description
-65℃~+175℃ 125mW 383Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors