RNC55J3322FSRE8
MFR.Part #
RNC55J3322FSRE8
JLCPCB Part #
C3379692
Description
-65℃~+175℃ 125mW 33.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors