RNC55J3322BRR36
MFR.Part #
RNC55J3322BRR36
JLCPCB Part #
C3530939
Description
-65℃~+175℃ 125mW 33.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors