RNC55J31R6BSB14
MFR.Part #
RNC55J31R6BSB14
JLCPCB Part #
C1455264
Description
-65℃~+175℃ 125mW 31.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors