RNC55J2872BSRE5
MFR.Part #
RNC55J2872BSRE5
JLCPCB Part #
C3427113
Description
-65℃~+175℃ 125mW 28.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors