RNC55J2741BSRE5
MFR.Part #
RNC55J2741BSRE5
JLCPCB Part #
C3509447
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.74kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors