RNC55J2710BSR36
MFR.Part #
RNC55J2710BSR36
JLCPCB Part #
C1813752
Description
-65℃~+175℃ 125mW 271Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors