RNC55J2552BSRE8
MFR.Part #
RNC55J2552BSRE8
JLCPCB Part #
C3395808
Description
-65℃~+175℃ 125mW 25.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors