RNC55J2492BPRE7
MFR.Part #
RNC55J2492BPRE7
JLCPCB Part #
C3538402
Description
-65℃~+175℃ 125mW 24.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors