RNC55J2400BSRE565
MFR.Part #
RNC55J2400BSRE565
JLCPCB Part #
C3518237
Description
-65℃~+175℃ 125mW 240Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors