RNC55J2320BSRE5
MFR.Part #
RNC55J2320BSRE5
JLCPCB Part #
C3369334
Description
-65℃~+175℃ 125mW 232Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors