RNC55J2230BSRE8
MFR.Part #
RNC55J2230BSRE8
JLCPCB Part #
C3481011
Description
-65℃~+175℃ 125mW 223Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors