RNC55J2030BRB14
MFR.Part #
RNC55J2030BRB14
JLCPCB Part #
C1455319
Description
-65℃~+175℃ 125mW 203Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors