RNC55J2003BRRE765
MFR.Part #
RNC55J2003BRRE765
JLCPCB Part #
C3353700
Description
-65℃~+175℃ 125mW 200kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors