RNC55J1963FRRSL
MFR.Part #
RNC55J1963FRRSL
JLCPCB Part #
C3360297
Description
-65℃~+175℃ 125mW 196kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors