RNC55J1962DSRE565
MFR.Part #
RNC55J1962DSRE565
JLCPCB Part #
C3454159
Description
-65℃~+175℃ 125mW 19.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors