RNC55J1870BRRE7
MFR.Part #
RNC55J1870BRRE7
JLCPCB Part #
C3420450
Description
-65℃~+175℃ 125mW 187Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors