RNC55J1842BRBSL
MFR.Part #
RNC55J1842BRBSL
JLCPCB Part #
C1457115
Description
-65℃~+175℃ 125mW 18.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors