RNC55J1783BSB14
MFR.Part #
RNC55J1783BSB14
JLCPCB Part #
C1455457
Description
-65℃~+175℃ 125mW 178kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors