RNC55J1671BSR36
MFR.Part #
RNC55J1671BSR36
JLCPCB Part #
C1814179
Description
-65℃~+175℃ 1.67kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors