RNC55J1652BSRE665
MFR.Part #
RNC55J1652BSRE665
JLCPCB Part #
C3533581
Description
-65℃~+175℃ 125mW 16.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors