RNC55J1651BSRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55J1651BSRSL
JLCPCB Part #
C1820300
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 1.65kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors