RNC55J1622DSRSL
MFR.Part #
RNC55J1622DSRSL
JLCPCB Part #
C3361925
Description
-65℃~+175℃ 125mW 16.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors