RNC55J1581BRB14
MFR.Part #
RNC55J1581BRB14
JLCPCB Part #
C1454664
Description
-65℃~+175℃ 1.58kΩ 125mW Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors