RNC55J1542FSR36
MFR.Part #
RNC55J1542FSR36
JLCPCB Part #
C3385656
Description
-65℃~+175℃ 125mW 15.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors