RNC55J1494BSRE5
MFR.Part #
RNC55J1494BSRE5
JLCPCB Part #
C3513726
Description
-65℃~+175℃ 1.49MΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors