RNC55J1451BSR36
MFR.Part #
RNC55J1451BSR36
JLCPCB Part #
C1814111
Description
-65℃~+175℃ 1.45kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors