RNC55J1411BSB14
MFR.Part #
RNC55J1411BSB14
JLCPCB Part #
C1436351
Description
-65℃~+175℃ 1.41kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors