RNC55J1333BSRE8
MFR.Part #
RNC55J1333BSRE8
JLCPCB Part #
C3395115
Description
-65℃~+175℃ 125mW 133kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors