RNC55J1274BSRSL
MFR.Part #
RNC55J1274BSRSL
JLCPCB Part #
C1844822
Description
-65℃~+175℃ 1.27MΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors