RNC55J1240BRRE5
MFR.Part #
RNC55J1240BRRE5
JLCPCB Part #
C3548865
Description
-65℃~+175℃ 124Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors