RNC55J1184FSBSL
MFR.Part #
RNC55J1184FSBSL
JLCPCB Part #
C1477955
Description
-65℃~+175℃ 1.18MΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors